• تنها تولید کننده GCL در ایران
  مهندسی محیط زیست
  مهندسی عمران
  صنعت ساختمان
  مهندسی آب
  مهندسی نفت و گاز
  مهندسی معدن
  مهندسی راه و راه آهن
 • محصولی مناسب برای آب بندی تونل ها
  ایزو تونل
  بیش از ۱۰۰ سال دوام | همراه با دریناژ (هدایت آب)
 • شرکت کامپوزیت مکرر
  ژئو ممبران و ژئو تکستایل
  کانال انتقال آب، دریاچه های تفریحی، لندفیل، مخازن آب آشامیدنی
  تسطیح بسترهای خاکی، کنترل فرسایش سواحل و بسیاری کاربردهای دیگر

شرکت کامپوزیت مکرر


شرکت کامپوزیت مکرر فعالیت های خود را از سال ۱۳۷۹ در زمینه تامین و ارائه ورقهای ژئوسینتتیکی و نصب و اجرای آن براساس استانداردهای بین المللی آغاز و پس از طی دوره های تخصصی در موسسات معتبر جهانی و اخذ گواهینامه های معتبر و نمایندگی از تولیدکنندگان تراز اول این محصولات در سطح دنیا، جایگاه ویژه ای را به عنوان اولین شرکت در زمینه محصولات ژئوسینتتیک در سطح کشور به خود اختصاص داده است.

از سال ۱۳۹۱ شرکت کامپوزیت مکرر اقدام به تولید عایق جی سی ال ( GCL ) با برند ®Isobent برای نخستین بار در ایران نموده است. جی سی ال دامنه وسیعی از کاربردها را در بر دارد:

 • پوشش محل دفن زباله ها (لندفیل ها)
 • کانال
 • تونل
 • نفت و گاز و پتروشیمی
 • ساختمان
 • معادن
 • سد
 • دریاچه های مصنوعی

این شرکت در سال ۱۳۹۳ موفق به اخذ گواهینامه استاندارد مدیریت کیفیت ISO 9001:2008 از شرکت معتبر SGS سوئیس گردید

کارخانه


کارخانه شرکت كامپوزيت مكرر در شهر صنعتی جدید لیا در شهر قزوین واقع شده است که متراژ آن ۵۰۷۷ مترمربع بوده و سالن تولید آن ۳۲۰۰ مترمربع و دارای ساختمان اداری به متراژ ۳۰۰ متر میباشد.

ژئوسینتتیک چیست


ژئوسینتتیک عبارت فراگیر به کار رفته برای توصیف دامنه ای از محصولات سینتتیک مورد استفاده برای حل مسایل ژئوتکنیکی است. اصطلاح ژئوسنتتیک در کل برای ۴ محصول به کار می رود: ژئوتکستایل، ژئوگرید، ژئونت، ژئوممبران و ژئوکامپوزیت ها.
طبیعت سنتتیک این محصولات آنها را برای استفاده در سطوحی که نیازمند دوام بسیار بالا هستند مناسب می سازد، که البته این به معنی فناناپذیری آنها نمی باشد. مواد ژئوسینتتیک در دامنه وسیعی از اشکال و ساختار که هر یک برای کاربرد خاصی در نظر گرفته شده اند در دسترس می باشند. محصولات ژئوسینتتیکی دارای کاربرد گسترده ای بوده و در حال حاضر در بسیاری از کاربردهای مهندسی عمران، ژئوتکنیک شامل جاده ها، باند فرودگاه ها، راه آهن، خاکریز، سازه های حائل، مخازن ذخیره، کانال ها، سدها، محافظت و مهندسی ساحلی به کار می روند.

کاربردهای کلی ژئوسنتتیک ها


مهندسی محیط زیست

مکان های دفن پسماند (لندفیل)

مهندسی عمران

آب بندی پی های ساختمانی

مهندسی آب

کانالهای انتقال آب
سدسازی
دریاچه مصنوعی
اسکله
جتی
حفاظت از ساحل ها و حریم رودخانه ها

مهندسی نفت و گاز

حوضچه های تبخیر
انبارهای مواد سوختی

مهندسی معدن

سدهای باطله
هیپ لیچ (Heap Leach)
مخازن آب

مهندسی راه و راه آهن

تقویت بستر
خاک مسلح
جداسازی بالاست از ساب بالاست

واحد مهندسی طرح و مشاوره


این واحد با با بکارگیری متخصصین برجسته ایرانی، تبعیت از استانداردهای جهانیIGS ، SSPC ، IAIG، عضویت در مجامع بین المللی IGS و پشتوانه تجربی و علمی شرکتهای معتبر خارجی توفیق اجرای بیش از صدها طرح بزرگ اجرایی در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، مواد نفتی و شیمیایی، اجرای پروژه های کانالهای آبرسانی، لاگونهای تصفیه خانه فاضلاب، سایتهای دفن بهداشتی زباله، زهکشی و فیلتراسیون، تحکیم بستر، ایزولاسیون سازه های زیرزمینی و مدفون در خاک از قبیل مترو و مخازن بتنی مدفون، اجرای شیبهای خاکی و دیوار حائل و سایر پروژه های عمرانی را داشته است .

نمایندگی ها