کفپوش و پوشش اپوکسی

کفپوش و پوشش اپوکسی

کفپوش های اپوکسی
کفپوش های اپوکسی با توجه به خواص برجسته مکانیکی، شیمیایی و بهداشتی، بهترین انتخاب برای محافظت از سطوح بتنی در مقابل عوامل مخرب مکانیکی و شیمیایی می باشند. چسبندگی بالا، مقاومت در برابر فشار و ضربه، مقاومت در مقابل خوردگی ناشی از عوامل شیمیایی، واترپروف و غبارگریز، بهداشتی و بدون درز بودن، و همچنین قابلیت اجرا به صورت عایق و یا هادی جریان های الکتریکی، از ویژگی های برجسته این محصول می باشد که آن را از سایر محصولات مشابه متمایز می نماید.
این ویژگی های برجسته موجب گردیده که از این محصول در سطوح پالایشگاه ها و صنایع پتروشیمی، نیروگاه ها، صنایع خودرویی، صنایع آب و فاضلاب، صنایع بهداشتی، دارویی و غذایی، صنایع برق و مخابرات، بیمارستان ها و کلینیک ها، کشتارگاه ها و مرغداری ها و همچنین در سایر صنایع استفاده شود.
از دیگر خصوصیات این محصول می توان با ارائه در رنگ های متنوع، قابل اجرا به صورت صیقلی و ضد لغزش و سه بعدی با عمر مفید بسیار طولانی و سرعت در ترمیم اشاره کرد.

پوشش های محافظتی اپوکسی
ساختار شیمیایی اپوکسی اجازه می دهد که با آن محصولات متنوعی با خواص گوناگون تولید نمود. پوشش های محافظتی یکی از آن محصولات به شمار می رود. پوشش های محافظتی اپوکسی به دلیل محافظت از عوامل محیطی مانند خوردگی و سایش، تحمل درجه حرارت های بالا، مقاومت در برابر نور خورشید و مواد شیمیایی و نفتی، در عایق کاری لوله ها و مخازن، پوشش محافظتی سطوح بتنی و فلزی، پوشش سطوح شناور در آب، محافظت از سطوحی که در معرض فرسایش و خوردگی ناشی از فعل و انفعالات شیمیایی و محیطی می باشند، متناسب با کاربری با مقاومت های مورد نیاز در این واحد صنعتی تولید و ارائه می گردند.
چسبندگی بالا، قابلیت ضخامت گیری نامحدود، امکان استفاده با الیاف آلی و معدنی، اجرای یکپارچه و بدون درز، قابلیت استفاده جهت پوشش مخازن آب آشامیدنی و مواد غذایی به دلیل بهداشتی بودن، از دیگر خصوصیات این محصول می باشد. تنوع رنگ، عمر مفید طولانی، سرعت در ترمیم، حجم کم و سبکی از دیگر مزایای این محصول به شمار می رود.

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *