واحد بازرگانی شیمیایی


شرکت مواد مهندسی مکرر فعالیتهای خود را در زمینه تولید فرآورده های اپوکسی از سال ۱۳۷۳ آغاز و در ادامه با توجه به میزان و تقاضای صنایع مختلف داخلی از فرآورده های اپوکسی و سایر رزین های ترموست و همچنین کاربری و جایگاه ویژه این محصولات در امر محافظت از سطوح مختلف صنعتی ، علاوه بر افزایش و تنوع محصولات خود ، در امر مشاوره ، طراحی و اجرای پروژه های پوشش های محافظتی نیز فعالیتهای گسترده خود را گسترش داده تا آنجا که در طی یکدهه با تولید بیش از ۲۰۰ نوع محصول بر پایه رزین های اپوکسی ، پلی یورتان ،آکریلیک ، سیلیکون ، فوران ، سیلیکات پتاسیم و فنولیک علاوه بر تامین نیاز دائمی بیش از ۱۰۰۰ واحد صنعتی در سطح کشور در بیش از ۴۰۰ پروژه ملی در زمینه پوششهای محافظتی ، حضوری چشمگیر و ارزنده داشته است.

در سال ۱۳۸۷ واحد بازرگاني شيميائي مكرر به عنوان يكي از بخشهاي جديد شركت مواد مهندسي مكرر با هدف تامين فرآورده هاي شيميائي و پليمري در حوزه صنايع رنگ، چسب و رزين تاسيس شد. واحد بازرگاني شيميائي مكرر با برخورداری از نمایندگی های معتبر تولیدکنندگان مواد اولیه صنایع شیمیایی در دنیا، اقدام به تامین و عرضه مواد اولیه صنایع رنگ، رزین، چسب و سایر صنایع شیمیایی نموده و براین اساس به پایگاه مطمئنی به منظور تامین مواد اولیه فرایند تولیدی صنایع شیمیایی کشور مبدل گشته است.

انواع محصولات بازرگانی شیمیایی

همچنین این واحد در سال ۱۳۹۳ تولید هاردنرهای پلی آمید اپوکسی از قبیل H۱۱۵ ۱۰۰% و H۱۱۵ ۸۰% و هاردنر ۱۲۵ و رزین های آلکیدی Short , Long و Medium را آغاز نموده است.

معرفی واحد بازرگانی شیمیایی


ویدیوی فوق شرحی درباره واحد بازرگانی شیمیایی شرکت مواد مهندسی مکرر است. برای مشاهده ویدیوهای بیشتر به کانال آپارات گروه صنعتی مکرر مراجعه کنید.

تاریخچه واحد بازرگانی شیمیایی