• تولید کننده مواد پلیمری و شیمیایی
  شرکت مواد مهندسی مکرر
  بیش از یکصد نوع محصول | بیش از چهارصد پروژه ملی
 • واحد پلی یورتان
  صنایع خودرو
  صنایع برودتی
  صنعت ساختمان
  صنایع برق و الکترونیک
  صنعت مبلمان و دکوراسیون
  صنایع نفت و گاز
  بیشتر بدانید
 • رزین، هاردنر، چسب و انواع پوشش ها
  واحد اپوکسی
  بیشتر بدانید
 • مواد اولیه صنایع رنگ و رزین، مستربچ و کامپاند، چسب، مرکب و چاپ
  واحد بازرگانی شیمیایی
  بیشتر بدانید

شرکت مواد مهندسی مکرر


شرکت مواد مهندسی مکرردر سال ۱۳۷۳ با هدف نوآوری در زمینه محصولات نوین شیمیایی و پلیمری (با تولید رزین ها و فراورده های اپوکسی) و فراهم کردن نیازهای مختلف صنایع داخلی در این حوزه پا به عرصه صنعت گذاشت.
اندیشه‌های بلند بنیان‌گذاران و اعتماد و تقاضای واحدهای مختلف صنعتی از مکرر ، باعث گرديد تا با پیشرو بودن در انتقال تکنولوژی‌های جدید و بهره‌برداری از روش‌های نوین در تامین نیاز صنایع ، مسير ارزشمندي را پيموده و با گذشت بیش از ۲۰ سال از تاسیس این شرکت، با کوشش و تکاپوی آگاهانه و همسو با چشم‌انداز صنعتی و اقتصادی کشور، همچنان در مسیر پیشرفت و نوآوری، گام‌های موثرتری را بردارند. تولید و عرضه بیش از ۲۰۰ نوع محصول، تامین نیاز بیش از ۱۰۰۰ واحد صنعتی در کشور و صادرات محصولات شیمیایی و پلیمری به بیش از ۱۷ کشور جهان، شاهدي بر تدبیر، همت و ابتکار مدیران و مشارکت متخصصين و كاركنان اين مجموعه مي‌باشد كه تحقق چشم‌اندازها، نیک نامی و اعتبار حرفه‌اي را براي اين شركت به ارمغان آورده است.
با گستردگی فعالیتهای شرکت مواد مهندسی مکرر و شناسایی معضلات و نيازهاي اساسي صنعت کشور توسط متخصصین و کارشناسان واحد تحقیقات و توسعه، واحدهای تخصصي و کار آمد براي پاسخگويي به نياز مشتريان به‌وجود آمدند.

کارخانه


کارخانه شرکت مواد مهندسی مکرر با وسعت ۱۱۰۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی لیا (قزوین) احداث و با بهره گیری از پیشرفته ترین ماشین آلات دیجیتال و همچنین آزمایشگاه کنترل کیفی مواد اولیه و محصول و با برخورداری از کادر مجرب ، براساس استانداردهای بین المللی (ASTM) بیش از ۲۰۰ نوع محصول را تولید و در بسته بندیهای متنوع عرضه مینماید. همچنین خاطر نشان میگردد که محصولات و خط تولید این کارخانه مورد ارزیابی ویژه کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور قرار گرفته و مفتخر به اخذ گواهینامه کد شناسائی محصول از آن سازمان گردیده است.

ارتباط با دانشگاه


ارتباط نزدیک با محافل علمی و دانشگاهی، همواره جزئی از سیاست های اصلی و افتخارات شرکت مواد مهندسی مکرر از بدو تاسیس تا کنون بوده است. در همین راستا این شرکت آمادگی خود را جهت انتقال تجارب کسب و کار، تولید و صنعت به دانشجویان عزیز و نیز برقرار یک ارتباط سازنده دوسویه با ایشان، تحت عناوینی چون برگزاری سمینار و همایش، سخنرانی، مقالات و مسابقات علمی، تعریف پروژه های دانشجویی و غیره، اعلام می دارد. برای هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر از طریق آدرس ایمیل و یا شماره تماس ذیل، اقدام نمایید
info[at]mokarrar.com
۹۸۲۱۵۴۹۳۱+

واحد تحقیقات

واحد تحقیقات شرکت مواد مهندسی مکرر با بهره گیری از دانش روز جهانی و عضویت در مراکز معتبر بین المللی تحقیقات در زمینه رزینها و پوششهای محافظتی و با برخورداری از پیشرفته ترین تجهیزات آزمایشگاهی و همچنین با بهره گیری از متخصصین مجرب پلیمر ، شیمی و کامپوزیت ، علاوه بر نقش چشمگیر در بهینه سازی محصولات و دستیابی به محصولات جدید ، از جایگاه موثری در تبادل یافته های علمی ، کاربردی با صنایع و مراکز علمی دانشگاهی و تحقیقاتی کشور برخوردار میباشد، همکاری با مرکز تحقیقات پلیمر ، انجمن خوردگی ایران ، انجمن بتن ایران ، دانشگاه تربیت مدرس ، دانشگاه علم و صنعت ، مرکز تحقیقات کامپوزیت ایران و دانشگاه امیرکبیر بخشی از خدمات و قابلیت های این واحد میباشد که علاوه بر تاثیر بسزا در حل مشکلات تحقیقاتی و کاربردی صنعت ، پایگاه مطمئنی برای دانشجویان و محققین کشور در این زمینه میباشد.