• شرکت مواد مهندسی مکرر
    اولین تولید کننده انواع محصولات اپوکسی در ایران

محصولات اپوکسی

برای جزئیات بیشتر روی نام محصول کلیک کنید

رزین اپوکسی ساخت پره های توربین بادی

انواع رزین های ایرانی و خارجی اپوکسی

مقالات و مطالب آموزشی اپوکسی

برای مطالعه هر مقاله روی عنوان آن کلیک کنید

واحد اپوکسی شرکت مواد مهندسی مکرر

واحد اپوکسی به عنوان قدیمی ترین واحد شرکت مواد مهندسی مکرر با برخورداری از متخصصین مجرب و دانش فنی روز جهانی در سال 1373 برای اولین بار در ایران اقدام به تولید و عرضه رزین های اپوکسی نمود تا نیاز بخش های مختلف صنعتی را با کیفیتی مطابق با استانداردهای بین المللی و قابل رقابت با محصولات شرکت های مطرح جهان تامین نماید.
این شرکت با داشتن واحدهای تخصصی در جهت تحقق اهداف خود مسیر توسعه و نوآوری را ادامه می دهد.
این واحد با توجه به میزان تقاضای صنایع مختلف داخلی و همچنین کاربری و جایگاه ویژه این محصول با تولید بیش از 100 نوع محصول بر پایه رزین های اپوکسی علاوه بر تامین نیاز دائمی بیش از 600 واحد صنعتی در سطح کشور در بیش از 400 پروژه ملی در زمینه پوشش های محافظتی حضوری چشمگیر و ارزنده داشته است.
این شرکت با داشتن 23 سال تجربه در زمینه تولید فرآورده های اپوکسی همواره پشتوانه ای قابل اطمینان برای رفع نیازهای جدید مشتریان با بهره گیری از توان واحد تحقیق و توسعه و کارشناسان گروه فنی و مهندسی خود می باشد.
واحد اپوکسی شرکت مواد مهندسی مکرر با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته در سایت 1 گروه صنعتی مکرر واقع در شهرک صنعتی لیای قزوین و استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه و دانش مهندسی، افتخار دارد تا محصولات اپوکسی را در قالب گروه های ذیل به صنعت کشور ارائه نماید:

آزمایشگاه تحقیق و توسعه در این شرکت با پیشرفته ترین دانش روز جهانی و با بهره گیری از مجرب ترین کادر مهندسی و استانداردهای کیفی، فرآیند دستیابی به تولید ناب و باکیفیت را رهگیری می نماید. تولید و عرضه بیش از 100 نوع از انواع محصولات اپوکسی در سال شاهدی بر توانمندی این شرکت در جهت تامین نیازمندی صنعت کشور می باشد.
علاوه بر دستاوردهای داخلی شرکت مواد مهندسی مکرر در صنعت کشور، صادرات محصولات اپوکسی به سایر کشورها برگ زرینی در افتخارات این مجموعه محسوب می شود. در این راستا شرکت مواد مهندسی مکرر مصمم است تا با شناسایی تمام نیازهای صنعت کشور در این بخش، نقش چشمگیری در جهت خودکفایی صنایع کشور در عرصه کاربری محصولات اپوکسی را به عهده گرفته و خدمتی شایسته را به صنعتگران، محققین و کارشناسان این حوزه نقدیم نماید.