• شرکت مواد مهندسی مکرر
    اولین تولید کننده انواع محصولات اپوکسی در ایران

محصولات اپوکسی

برای جزئیات بیشتر روی نام محصول کلیک کنید

رزین اپوکسی ساخت پره های توربین بادی

انواع رزین های ایرانی و خارجی اپوکسی

مقالات و مطالب آموزشی اپوکسی

برای مطالعه هر مقاله روی عنوان آن کلیک کنید

واحد اپوکسی شرکت مواد مهندسی مکرر

واحد اپوکسی به عنوان قدیمی ترین واحد شرکت مواد مهندسی مکرر با برخورداری از متخصصین مجرب و دانش فنی روز جهانی در سال 1373 برای اولین بار در ایران اقدام به تولید و عرضه رزین های اپوکسی نمود، تا نیاز بخش های مختلف صنعتی را با کیفیتی مطابق با استانداردهای بین المللی و قابل رقابت با رزین¬های تولیدی شرکت‌های مطرح جهان تامین نماید. این شرکت با داشتن واحدهای تخصصی اپوکسی در جهت تحقق اهداف خود مسیر توسعه و نوآوری گریدهای جدید رزین¬های اپوکسی را ادامه می دهد.
واحد اپوکسی با توجه به میزان تقاضای صنایع مختلف داخلی و همچنین کاربری و جایگاه ویژه رزین¬های اپوکسی با تولید بیش از 100 نوع محصول بر پایه رزین‌های اپوکسی علاوه بر تامین نیاز دائمی بیش از 600 واحد صنعتی در سطح کشور در بیش از 400 پروژه ملی در زمینه پوشش های محافظتی بر پایه رزین¬های اپوکسی حضوری چشمگیر و ارزنده داشته است.
این شرکت با داشتن 23 سال تجربه در زمینه تولید فرآورده‌های اپوکسی همواره پشتوانه ای قابل اطمینان برای رفع نیازهای جدید مشتریان با بهره‌گیری از توان واحد تحقیق و توسعه اپوکسی و کارشناسان گروه فنی و مهندسی می‌باشد. واحد اپوکسی شرکت مواد مهندسی مکرر با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته در سایت 4 گروه صنعتی مکرر واقع در شهرک صنعتی لیای قزوین و با استفاده از مرغوب‌ترین مواد اولیه و دانش مهندسی، افتخار دارد تا محصولات اپوکسی را در قالب گروه‌های ذیل به صنعت کشور ارائه نماید:

آزمایشگاه تحقیق و توسعه واحد اپوکسی در این شرکت با پیشرفته‌ترین دانش روز جهانی و با بهره‌گیری از مجرب‌ترین کادر مهندسی و استانداردهای کیفی، فرآیند دستیابی به تولید ناب و با کیفیت رزین¬های اپوکسی را رهگیری می‌نماید.
علاوه بر دستاوردهای داخلی شرکت مواد مهندسی مکرر در صنعت کشور، صادرات محصولات اپوکسی به سایر کشورها برگ زرینی در افتخارات این مجموعه محسوب می‌شود. در این راستا شرکت مواد مهندسی مکرر مصمم است تا با شناسایی تمام نیازهای صنعت کشور در این بخش، نقش چشمگیری در جهت خودکفایی صنایع کشور در عرصه کاربری محصولات اپوکسی به عهده گرفته و خدمتی شایسته را به صنعتگران، محققین و کارشناسان این حوزه تقدیم نماید.