واحد اپوکسی شرکت مواد مهندسی مکرر


شرکت مواد مهندسی مکرر از شرکت های تابعه گروه صنعتی مکرر با هدف رفع نیازهای صنعت پلیمر و کامپوزیت کشور از دو دهه پیش، پا به عرصه صنعت گذاشت، این شرکت با داشتن واحد های تخصصی، در جهت تحقق اهداف خود مسیر توسعه و نو آوری را ادامه می دهد.
در همین راستا واحد اپوکسی به عنوان قدیمی ترین واحد شرکت مواد مهندسی مکرر با برخورداری از متخصصین مجرب و دانش فنی روز جهانی، در سال ۱۳۷۳ برای اولین بار در ایران اقدام به تولید و عرضه رزین های اپوکسی نمود تا نیاز بخش های مختلف صنعتی را با کیفیتی مطابق با استاندارد های بین المللی وقابل رقابت با محصولات شرکتهای مطرح جهان، تامین نماید.

این واحد با توجه به میزان تقاضای صنایع مختلف داخلی و همچنین کاربری و جایگاه ویژه این محصول، با تولید بیش از یکصد نوع محصول بر پایه رزین های اپوکسی، علاوه بر تامین نیاز دائمی بیش از ۶۰۰ واحد صنعتی در سطح کشور، در بیش از ۴۰۰ پروژه ملی در زمینه پوشش های محافظتی، حضوری چشمگیر و ارزنده داشته است.
واحد اپوکسی شرکت مواد مهندسی مکرر با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته در سایت ۱ گروه صنعتی مکرر واقع در شهرک صنعتی لیای قزوین و استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه ودانش مهندسی ، افتخار دارد تا محصولات اپوکسی را به صنعت کشور ارائه نماید.

انواع محصولات اپوکسی

این شرکت با داشتن ۲۳ سال تجربه درزمینه تولید فراورده های اپوکسی ، همواره ، پشتوانه ای قابل اطمینان برای رفع نیاز های جدید مشتریان با بهره گیری از توان واحد تحقیق و توسعه و کارشناسان گروه فنی و مهندسی خود می باشد.

معرفی واحد اپوکسی


ویدیوی فوق شرحی درباره واحد اپوکسی شرکت مواد مهندسی مکرر است. برای مشاهده ویدیوهای بیشتر به کانال آپارات گروه صنعتی مکرر مراجعه کنید.

تاریخچه واحد اپوکسی